Gastronomi ve Degüstasyon Deneyimi

.
.

Gourmet Caeli Restaurant

Her biri iyi tarım uygulamaları ile Caeli Ekolojik Bahçesi’nde yetişen meyve ve sebzeler, Caeli Çiftliği’nden gelen et ve süt ürünlerinin yanında şeflerimizin günlük seçtiği taze deniz ürünleri...

Hotel Caeli’de deneyimleyeceğiniz her lezzet, en doğal ve en sağlıklı hali ile Caeli Mutfağı’nda usta dokunuşlar ile tabağınıza taşınıyor ve en güzel sohbetlere eşlik ediyor. Yöresel işaretli, organik ürünlerden oluşan ve zengin içerikli serpme kahvaltımız ise Porta Caeli Bağları ve gölet manzarası eşliğinde, güne en güzel şekilde başlamanız için zevkinize sunuluyor. Siz de bu lezzetli hikâyenin bir parçası olun!

 

Otele ve Restorana dışarıdan rezervasyonsuz misafir kabul edilmemektedir.

İletişime GeçRezervasyonFotoğraf Galerisi

.

.
ÇANAKKALE BOĞAZINDAN
ÇANAKKALE BOĞAZINDAN

Doğayla iç içe geçmek ve huzur dolu zamanlar geçirmek için Caeli Ekolojik Bahçemizi Misafir Hizmetleri’ne haber vererek gezebilir, şehir hayatından bir adım daha uzaklaşıp doğayla bütünleşebilirsiniz.

CAELİ ÇİFTLİĞİNDEN
CAELİ ÇİFTLİĞİNDEN

Özel ilgi ve sevgiyle yetiştirdiğimiz büyük ve küçük baş hayvanlarımızla, Gourmet Caeli Fine Dining Restaurant’ta kullanılan et ve süt ürünlerimizi temin ettiğimiz çok özel bir alan. Doğayla iç içe büyüme imkanı bulan hayvanlarımızdan elde edilen ürünler çok daha lezzetli bir hal alıyor, sizlere bu organik lezzetlerin tadını çıkartmak kalıyor!

Kahvaltı

Hafta İçi (08:00 – 10:30)

Hafta Sonu (08:00 – 11:00)

GOURMET CAELI ZEYTİNYAĞI

İyi tarım yöntemleri ile yetiştirilen zeytin ağaçlarından elde edilen zeytinler ile hazırlanan çok özel ve doğal bir ürün

Gorumet Caeli Zeytinyağı...
Çanakkale Boğazındaki zeytin bahçemizde yetiştirdiğimiz İTÜ sertifikalı zeytinleri erken hasat yönetmiyle topluyor, bunları sevgi ve ilgi ile işliyoruz. Sonucunda elde ettiğimiz sızma zeytinyağlarımız Eceabat’a özel tat, aroma ve nefasette oluyor.


Doğal olarak hazırlanan Gourmet Caeli Zeytinyağı’nı otelimizden avantajlı fiyatlarla sipariş edebilir, ürünleri elden ya da kargoyla teslim alabilirsiniz.

Card Slider
ART BAR & LOUNGE

ART BAR & LOUNGE

Caeli Art Bar & Lounge’ta, misafirlerimize şömine başında seçkin içecekler, Porta Caeli Bağları’nda yetişen üzümlerin ürünü olan Caeli Şarapları’nın enfes lezzetleri, tüm üretimlerimizi denemeniz için leziz tadım menüleri, Melez Tea özel karışım çayları ve özel harman kahve çeşitleri sunulmaktadır. 

 

Daha Fazlası

SECRET GARDEN

SECRET GARDEN

Hotel Caeli’nin belki de en özel yerlerinden biri Caeli Secret Garden…
Doğallığıyla sizi büyüleyecek olan gizli bahçemiz sizlere yeşillikler içinde geçireceğiniz keyifli saatler vadediyor. Sevdiklerinizle birlikte doğanın içinde huzur dolu bir mola Caeli Secret Garden’da sizleri bekliyor.

 

Daha Fazlası