Konaklama

ODALAR

Tabiat ve sanatın buluşma noktasında sadece sizin için düşünülmüş detaylar.

Dünyanın en büyük 1×1 metre sık dikimli Porta Caeli bağları arasında yer alan,isimlerini dünyanın seçkin üzümlerinden alan birbirinden farklı 21 oda ve suit’te vücudunuzun ve ruhunuzun rahatlığı için birçok lüks detay bulacaksınız.

Sizlere lüks ve huzurlu bir tatil deneyimi yaşatmak için ücretsiz otopark, yüksek hızlı internet bağlantısı, günde 2 kez kat hizmetleri, gazete servisi ve uluslararası adaptör gibi kolaylaştırıcı hizmetlerin yanı sıra konforunuz için gerekebilecek çeşitli yastık türleri, ekstra yastık gibi servislerimiz de bulunuyor. Sadece konaklamadan çok daha fazlası olan bu deneyiminizi taçlandırmak için ise bisiklet hizmeti, yoga matı, SPA Caeli by Caudalie ve Fitness alanlarına erişim imkânı da sunuluyor.

Tüm misafirlerimizin eşsiz bir konaklama deneyimi yaşaması için her biri özenle tasarlanmış ve farklı dekorasyona sahip toplamda 21 odamız ve süitimiz bulunmaktadır. Bunlardan 15 tanesi Deluxe oda olmakla birlikte bu odalardan 5 adedi Deluxe Twin oda olarak tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra otelimizde 5 Suite ve 1 adet de Tower Suite bulunmaktadır. Odalarımızın hepsi siz konuklarımız için havadar ve geniş olarak tasarlanmış olup Deluxe odalar 40 m² alana sahip iken, Suite odalarımız yaklaşık 70 m² ve Tower Suite oda yaklaşık 100 m²’dir. Geniş kapalı alana eşlik eden balkon veya teraslar tüm odalarımızda bulunmaktadır. Konaklamanız boyunca balkon veya terasınızdan eşsiz bağ manzarasının tadını çıkarabilirsiniz.

DELUXE

DELUXE

İlhamını Porta Caeli Bağları’ndan alan Deluxe odalar, aynı zamanda sizi günümüz teknolojisi ile de bütünleştirir. Apple TV ile yüksek çözünürlüklü içerik izleyebilecek, iPad ile zevkinize uygun müzikleri dinleyebilecek, film arşivinden istediğiniz ücretsiz filmlerin keyfini çıkarabilecek ve Anthony Gallo Acoustics Hi-Fi ses sistemi ile deneyiminize yeni bir boyut katabileceksiniz.

Birbirinden farklı dekorasyonda tasarlanmış 40 m² büyüklüğündeki Deluxe oda tipinden toplam 15 adet olmakla birlikte talebe göre bağlantılı Süit oda seçeneği de bulunmaktadır. Deluxe odalarımızda 2 kişi ve 1 ekstra yatak ile maksimum 3 kişi konaklama yapabilirsiniz.

40 m² / 2 Kişi + 1 Ek Yatak ile
Teras veya Balkon Seçeneği
Suite ile Bağlantılı Oda Seçeneği
SUITE

SUITE

Birbirinden farklı şekillerde dekore edilmiş 70 m² büyüklüğündeki Suite odalarda zarafet ve huzur hissi içinizi sarmalayacak.  Konforlu bir konaklama deneyimi ve kaliteli bir uyku, Hybrid teknolojili yataklardan ve yerden ısıtmalı banyo zemininden yararlanarak size en ince ayrıntısına kadar sunulmaktadır. Modern sanat, ahşap ve doğal taşın harmanlandığı geniş oturma ve dinlenme alanları ile kendinizi özel hissedeceksiniz.

70 m² / 2 Kişi + 2 Ek Yatak ile
2 adet Bağ, Gölet ve Orman Manzaralı Balkon
1 Adet Geniş Açık Plan Oturma Odası ve Yatak Odası
TOWER SUITE

TOWER SUITE

Toprak tonlarının hakim olduğu ve çağdaş sanattan değerli parçaların yer aldığı Tower Suite odamız, modern ve klasik tasarımın eşsiz birleşiminden oluşur. Kubbeli yüksek tavanı, ayaklı küveti, giyinme odası, çift lavabosu, geniş oturma ve dinlenme alanları ile 100 m² büyüklüğündeki Tower Suite odamızda panaromik bağ, gölet ve orman manzarasına karşı özel yapım şaraplarımızı tadarak kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz.

100 m2 / 2 Kişi + 2 Ek Yatak ile
1 Adet 7.67 m. Tavan Yüksekliğinde Geniş Açık Plan Oturma Odası ve Yatak Odası
Panaromik Bağ, Gölet ve Orman Manzaralı Balkonlar
FIRSATLAR