Spa Caeli By Caudalie

 

ÜZÜMÜN MUCİZEVİ ETKİSİ

Üzümün mucizevi etkisiyle kendinizi daha iyi hissedecek, yaşam ile olan bağınızı yeniden keşfedecek ve doğallığın ön planda olduğu bu yerde yenilenmeniz için gereken tüm olanakları bulacaksınız.

SPA Caeli by Caudalie tesislerimizde, Caeli Antioxidant Therapy ürünleri sayesinde, üzümün antioksidan etkilerini, dünyaca ünlü Fransız bakım markası Caudalie farkıyla hissedeceksiniz. Uzak doğulu terapistlerimiz eşliğinde, her detayı rahatlamanız ve yenilenmeniz için özenle tasarlanmış ve geniş alana sahip tam donanımlı SPA Caeli by Caudalie’de sauna, Türk hamamı, kar çeşmesi, macera duşları ve buhar banyoları ile rahatlayacak; jakuzi, şok havuzu ve ısıtmalı kapalı yüzme havuzunda dinçleşecek; güneşlenme terasında bronzlaşacaksınız.

SPA Caeli by Caudalie merkezimizde verdiğimiz hizmetler otel misafirlerimiz için özeldir. Dışarıdan misafir kabul edemediğimizi üzülerek belirtmek isteriz.

 Spa Caeli by Caudalie çalışma saatleri ve hizmet koşulları Hükümetin belirlediği Covid-19 kuralları nedeniyle konaklama tarihinizde değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgi için Hotel Caeli ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

Caudalie Ürünleri

Caudalie, 1995 yılında Bordeaux’da üzüm bağlarının kalbinde kurulduğu ilk günden bu yana ilhamını doğadan alan cilt ve vücut bakım ürünlerinin ve aynı zamanda Vinotherapie SPA konseptinin yaratıcısıdır. SPA Caeli by Caudalie merkezimizde yapılan tüm cilt bakımlarında Fransız markası Caudalie’nin ürünleri kullanılmaktadır. Günlük cilt ve vücut bakım ürünleri, ışıltı veren, gençleştiren ve yaşlanma karşıtı doğal ürünleri, şifalı asma ve üzüm ekstreleri özel masaj teknikleriyle birleştirilmektedir.

Üzümün yaşlanmayı geciktirici etkisinden yararlanarak üretilmiş, doğadan ilham alan dünyaca ünlü Fransız markası Caudalie’nin ürünlerini SPA resepsiyonundan veya otel ile iletişime geçerek satın alabilirsiniz.

SPA Caeli by Caudalie SPA Ritüelleri

Caeli Antioxidant Theraphy

YENİLEYİCİ, GENÇLEŞTİRİCİ / 90 DAKİKA

Bali Masajı 50 DK.

Fıçıda Üzüm Yağı Banyosu 10 DK.

Caudalie® Ezilmiş Üzüm Çekirdeği Peelingi 30 DK.

Detaylı Bilgi

Cildinizin yenilenmesini ve tekrar canlılık kazanmasını sağlar. Üzüm çekirdeği yağı ve üzüm çekirdekleriyle yapılan peeling ile cildiniz pürüzsüzleşir, sıkılaşır ve gençleşir. Bali masajıyla tamamlanır.

Caeli Sensitize

CANLANDIRICI, RAHATLATICI / 90 DAKİKA

SıcakTaş Masajı veya Bali Masajı 50 DK.

Refleksoloji Masajı 15 DK.

Caudalie® Ezilmiş Üzüm Çekirdeği Peelingi 25 DK.

Detaylı Bilgi

Sensitize terapi, bedeniniz ve zihniniz arasında bağlantı kurulmasını ve hislerinizin canlanmasını sağlar. Refleksolojinin teröpatik etkisiyle kan dolaşımınız hızlanır, tıkanan enerji yollarınız açılır ve zihinsel rahatlık sağlanır. Peeling ile vücudunuz rahatlar; cildiniz pürüzsüzleşir, sıkılaşır ve gençleşir.Vücudunuzun belirli bölgelerine yerleştirilen sıcak ve pürüzsüz taşlarla yapılan masaj sayesinde canlılığınız mutluluğa dönüşür.

Caeli Tranquilize

DİNGİNLEŞTİRİCİ, TAZELEYİCİ / 90 DAKİKA

Bali Masajı 50 DK.

Kese + Köpük Masajı 30 DK.

Caudalie® Detoks Maske 10 DK.

Detaylı Bilgi

Ruhsal ve fiziksel olumsuzlukların ortadan kalkmasını ve vücudunuz ile zihninizin dinginleşmesini sağlar. Keseyle vücudunuz toksinlerden arındırılırken, köpük masajı ile tazelenir.Ardından yüzünüze uygulanan detoks maske sayesinde cildin gerginliği ve yorgunluğu alınarak cildinize pürüzsüz bir görünüm kazandırılır. Heyecan yaratan Bali masajı ile tamamlanır.

Masaj Terapileri

Masaj terapilerimiz Hotel Caeli’deki deneyiminizi en üst seviyede yaşamanız için özel olarak hazırlanmıştır. 

Kaynağını üzüm ekstrelerinden alan  ve tamamen doğal olan enfes kokulu CAUDALIE ürünleri ile yapılan masajlar sayesinde tatil deneyimizi çok farklı hale getirebilirsiniz.Üzümün şifalı etkisinden ilham alınarak hazırlanan rahatlatıcı, canlandırıcı ve gençleştirici masaj terapileri ile günlük yaşamın stresinden arınabilir  ve duygularınızın büyüsüne özgürce kapılacağınız bir kapıya ulaşabilirsiniz.

SPA OLANAKLARI

Kapalı Havuz ve Jakuzi

Spa Caeli by Caudalie’de birbirinden farklı deneyimlere ortak olacak tatilinizi değerli hale getireceksiniz. Karşı akıntı sistemine sahip kapalı yüzme havuzu ve jakuzi ile dinçleşecek, tatil deneyiminizi farklı bir noktaya taşıyacaksınız.

Türk Hamamı

Geleneksel yöntemlerin modern teknikler ile birleştirildiği Türk Hamamı’nda suyun ve buharın verdiği huzura bir kez daha tanık olacaksınız. Geleneksel kese ve köpük masajı ile vücudunuzu rahatlatacak, farklı bir deneyim yaşayacaksınız.

Sauna

Hotel Caeli’nin özel dizayn edilmiş saunası ile daha önceki bütün sauna deneyimlerinizi unutacaksınız! Stresi azaltmada önemli bir etken olan sauna aynı zamanda kan dolaşımınızı artırarak kalori yakmanıza da yardımcı olur.

Saunanın sessiz ve sıcak ortamında mutluluğunuzu artıracak, Hotel Caeli’nin saunasından çıkarken hiç olmadığınız kadar hafiflemiş ve tazelenmiş hissedeceksiniz!

Güneşlenme Terası

Doğanın en güzel yeşil tonlarına karşı buz gibi içeceklerinizle güneşin tadını çıkarmak için güneşlenme terasımızı tercih edebilirsiniz. Keyif dolu saatlerin ardından bronz bir tene sahip olmak gibisi yok!